Pierwszy zakład u bukmachera

cropped-cropped-betting-header

Jak wygląda pierwszy zakład u bukmachera ? Poddajmy ten element analizie. Kiedy wchodzimy do naszego bukmachera, pojawia sie nam szeroka oferta zakladów między którymi możemy wybierać najlepsze rozwiązania dla siebie względem sportowym, oraz ryzykiem, kórem dane gry są opatrzone.

Pierw musimy wybrać dyscyplinę, następnie spotkanie które nas bezpośrednio interesuje – kiedy mamy wszystkie wyżej opisane czynnikie, przechodzimy bezpośrednio do wyboru samego zakładu, którym to jesteśmy zainteresowani.

thomas.hoon.sports.betting.exp_1355847523_64

Kiedy z kolei nasz zakład jest już przez nas poprawnie wybarny, na ogół zostanie on wyświetlony w tak zwanym boksie, czyli okienku które wyświetla zarówno zaklad, kurs, oraz oblicza ile wygramy przy obstawieniu danej kwoty.

Kiedy wszystkie parametry się nam zgadzają i jesteśmy pewni, iż chcemy daną kwotę obstawić, wtedy naciskamy tylko na przycisk typu „Postaw” i nasz zakład w tym momencie został sukcesywnie wyselekcjonowany. Jak widać, postgawienie pierwszego zakladu nie powinno nikomu przyspożyć najmniejszych problemów, albowiem jest to bardzo prosta kwestia.