Kursy u bukmacherów

7a1bb2f23b80964d4b943bb9a6d04328Każdy gracz chciałby zawsze mieć wysokie kursy – co do tego nie ma wątpliwości. Gdzie jednak szukać najlepszych kursów ? Oczywiście jeśli jesteś juz doświadczonym graczem, wiesz że posiadanie paru kont na portalach bukmacherów jest dobrem o które warto jest zadbać.

Dlaczego ?

Albowiem jeśli mamy spotkanie na którym chcemy zarobić w zakładzie typu single, wtedy szukamy tego samego spotkania na różnych stronach bukamcherskich w nadzieji na znalezienie największego kursu.

Kiedy największe kursy są do naszej dyspozycji ?

Tuż po otawrciu zakładu w ofercie danego bukmachera, kurs na ogół jest o wiele wyższy, dlatego też osoby które są czujne i czekaja na wystawienie jakiegoś dobrze rokującego zakładu, często trafiają na o wiele bardziej atrakcyjny kurs, niż ma to miejse przed początkiem samego spotkania.

Kursy to również dobra kwestia dla osób, które poszukują niestandardowych zakladów.Pamiętajmuy iż mecze które z góry są skazane na wygraną po kursie 1.10 dla przykładu, często można ugryźć w inny sposób – na przykład obstwiając bramkę dla głównego strzelca danej drużyny.